Paslanmaz çelik tencerelerimizi Helvane, Silindirik ve Evtipi olarak 3 gruba ayırabiliriz. Helvane tencerelerimiz askeriye mutfaklarının ve aşure yapımının vazgeçilmezidir.Helvane tencerelerimizin 110cm’e kadar ebatları mevcuttur. Silindirik tencerelerimiz uluslar arası standartlarda olup, tüm dünya profesyonellerinin tercihidir. Kaçarolalarımız tabanlı ve tabansız olarak ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Tencerelerimiz indüksiyonlu fırınlara uygun olarak da üretilmektedir. Her zevke hitap eden evtipi tencerelerimiz cam kapaklı veya çelik kapaklıdır. Yapışmaz kaplama olanları da pilav ve karnıyarık için tercih edilmektedir. Evtipi tencerelerimiz set olarak çeyizleri süslemektedir. Makarna haşlama tenceremiz 4 süzgeçlidir. Yöresel yemeklerden kuskusu pişirmek artık daha kolay. Kuskus tenceremiz yurtdışından çok telep görmektedir. Tavalarımız dik, yayvan ve wok olarak çeşitlendirilir.

SANAYİ TİPİ TENCERE VE TAVA

Sanayi tipi tencere modellerimiz  Büfeler, restoranlar, yemekhaneler veya otel mutfakları ayrıca catering şirketleri için de son derece ideal olan bu ürünlerimiz paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Her çeşit kullanım için farklı boyut ve ebatlarda modelleri bulunan bu endüstriyel mutfak malzemeleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Sanayi Tipi Tencere ve Tavalar

Endüstriyel tip tencere gıda hazırlama, pişirme işlemlerinin yanı sıra sulu içecek yapımında da kullanabileceğiniz son derece kaliteli ve sağlam uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz en ucuz sanayi tipi pişirme ekipmanları arasındadır. Vok tavalar, lüks kapsül tabanlı ev tipi tencere setleri, saç kavurma tavaları, tek saplı bakır tava ve kızartma tavaları gibi bir çok ürün için bize ulaşabilirsiniz. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün en iyi endüstriyel mutfak tencereleri arasında yer alır.

 

 

Sanayi Tipi Bulaşık Makinası Ön Yıkama Duş Jeti - Ara Musluklu
% indirim
490.00
0.00
 
Powered by iMagaza ETicaret